Auto Złom Śląsk - Poznaj nas

Nasza firma zajmuje się od 15 lat auto skupem. Usuwamy stare lub uszkodzone samochody o każdej wielkości. Profesjonalizm w każdym calu.

Auto Złom - O naszej firmie

Profesjonalnie podchodzimy do nowych zleceń, wiedząc że złomowanie jest niejednokrotnie dla państwa jedynym wyborem. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm.

Pracujemy w województwie Śląskim.

Nasza firma zajmuje się od 15 lat auto skupem. Usuwamy stare lub uszkodzone samochody o każdej wielkości.
Proces ten rozpoczynamy od wyceny oraz formalności, które obejmuje zgłoszenie chęci złomowania samochodu do odpowiedniego punktu złomowania w Katowicach oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów, takich jak dowód rejestracyjny i zaświadczenie o demontażu.

auto-zlom-logotyp

Nasza firma

Doświadczenie mające znaczenie. Poznaj naszą firmę Auto Złom Śląsk

Auto Złom

Pasja

Samochody to nasza pasja, swoją działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Od tego czasu zdobywamy wiele pozytywnych opinii.

Kokpit samochodu

Zaangażowanie

Profesjonalnie podejście do zleceń, wiedząc że złomowanie jest niejednokrotnie dla Państwa jedynym wyborem dla pozyskania pieniędzy.

Ford Taunus

Uczciwość

...Zarówno wobec siebie, jak i każdego klienta. Zawsze otrzymujesz od pewność i bezpieczeństwo.

Specjaliści w swoim zawodzie​

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są prawdziwą siłą napędową naszej firmy. Każdy z naszych pracowników wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą techniczną, ale także niezwykłym zaangażowaniem i pasją do swojej pracy. To dzięki ich umiejętnościom, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Skupowanie samochodów

Kanał YouTube i Facebook:

Sprawdź co mówią o nas klienci

Z czystym sumieniem mogę polecić ten Auto Złom. Bardzo miła obsługa, a co bardzo ważne wszystko załatwione konkretnie i bardzo szybko bez tracenia czasu. Super ludzie!
Postać z opinią
Sylwia
Sprzedaż Opel Astra
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a do tego super obsługa. Naprawdę polecam !!!
Postać z opinią
Michał
Sprzedaż BMW 3
Konkretni Panowie, wypłacalni, pomocni, kontakt telefoniczny 24h. Punktualni z wielkim zasobem wiedzy motoryzacyjnej Jednym zdaniem super firma. Polecam - przekonajcie się sami.
Postać z opinią
Tomek
Sprzedaż Audi

Darmowe porady

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i korzystania z naszych praktycznych porad, które pozwolą Ci podejmować świadome decyzje dotyczące sprzedaży pojazdu lub jego części.

Wysyłamy na maila najnowsze informacje na temat studni. Zostaw swój adres w formularzu, aby być na bieżąco z informacjami z rynku.
4.7/5 - (7 votes)
Scroll to Top