Auto Złom Śląsk - Poznaj nas

Nasza firma zajmuje się od 15 lat auto skupem. Usuwamy stare lub uszkodzone samochody o każdej wielkości. Profesjonalizm w każdym calu.

Auto Złom - O naszej firmie

Profesjonalnie podchodzimy do nowych zleceń, wiedząc że złomowanie jest niejednokrotnie dla państwa jedynym wyborem. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm.

Pracujemy w województwie Śląskim.

Nasza firma zajmuje się od 15 lat auto skupem. Usuwamy stare lub uszkodzone samochody o każdej wielkości.
Proces ten rozpoczynamy od wyceny oraz formalności, które obejmuje zgłoszenie chęci złomowania samochodu do odpowiedniego punktu złomowania w Katowicach oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów, takich jak dowód rejestracyjny i zaświadczenie o demontażu.

auto-zlom-logotyp

Nasza firma

Doświadczenie mające znaczenie. Poznaj naszą firmę Auto Złom Śląsk

bentley detailing system scaled 1

Pasja

Samochody to nasza pasja, swoją działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Od tego czasu zdobywamy wiele pozytywnych opinii.

Kokpit samochodu

Zaangażowanie

Profesjonalnie podejście do zleceń, wiedząc że złomowanie jest niejednokrotnie dla Państwa jedynym wyborem dla pozyskania pieniędzy.

ford taunus l 05

Uczciwość

...Zarówno wobec siebie, jak i każdego klienta. Zawsze otrzymujesz od pewność i bezpieczeństwo.

Specjaliści w swoim zawodzie​

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są prawdziwą siłą napędową naszej firmy. Każdy z naszych pracowników wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą techniczną, ale także niezwykłym zaangażowaniem i pasją do swojej pracy. To dzięki ich umiejętnościom, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Skupowanie samochodów

Kanał YouTube i Facebook:

Sprawdź co mówią o nas klienci

Z czystym sumieniem mogę polecić ten Auto Złom. Bardzo miła obsługa, a co bardzo ważne wszystko załatwione konkretnie i bardzo szybko bez tracenia czasu. Super ludzie!
Złom-opinia
Sylwia
Sprzedaż Opel Astra
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a do tego super obsługa. Naprawdę polecam !!!
Złom-opinia
Michał
Sprzedaż BMW 3
Konkretni Panowie, wypłacalni, pomocni, kontakt telefoniczny 24h. Punktualni z wielkim zasobem wiedzy motoryzacyjnej Jednym zdaniem super firma. Polecam - przekonajcie się sami.
Złom-opinia
Tomek
Sprzedaż Audi

Darmowe porady

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i korzystania z naszych praktycznych porad, które pozwolą Ci podejmować świadome decyzje dotyczące sprzedaży pojazdu lub jego części.

Wysyłamy na maila najnowsze informacje na temat studni. Zostaw swój adres w formularzu, aby być na bieżąco z informacjami z rynku.
4.7/5 - (7 votes)
Scroll to Top